جشنواره ها و مسابقات علمی

لینک های مهم

فراخوان نام نویسی جوایز تحصيلي دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 97-1396 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

با توجه با آغاز نام نویسی از دانشجویان مستعد جدیدالورود سال تحصیلی 97-1396، بنياد ملّي نخبگان بر اساس آيين‌نامة «اعطاي جوایز تحصيلي به دانشجويان جدید‌الورود صاحب استعداد برتر» تسهيلات ويژه‌اي را در قالب چهار جايزة آموزش، پژوهش، فنّاوري و فرهنگ شامل می باشد، اعطا می‌نماید.
شرايط بهره‌مندي از آن و مهم‌ترين نكات اين جوايز به شرح زير است:
1.دانشجويان سال اول دوره‌هاي كارشناسي، كارشناسي‌ارشد، دکتری حرفه‌ای، دكتري تخصصي همۀ رشته‌ها و دوره‌های تخصص و فوق‌تخصص رشته‌های علوم پزشکی که در هر یک از دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي یا دانشگاه آزاد اسلامی تحصيل مي‌كنند، مي‌توانند از اين جوايز بهره‌مند شوند.
2. بررسي پروندة دانشجويان منوط به ثبت كامل اطلاعات متقاضي در سامانة اطلاعاتي بنياد ملّی نخبگان (soraya.bmn.ir)  و سپس انتخاب گزينة «شروع فرایند» در فرايند «درخواست بررسی پرونده برای جایزه‌های تحصیلی» در بخش «درخواست‌ها»ي سامانه است.
3.بررسی داشتن حد نصاب لازم و کسب بیشترین امتیاز در بین متقاضیان، بر اساس فعالیت‌های نخبگانیِ اعلامیِ متقاضی، توسط سامانة اطلاعاتي بنياد محاسبه و نتیجۀ آن از طریق سامانه به متقاضی اعلام می‌شود.
4.باتوجه به اينكه امتيازهاي دانشجويان به كمك نرم‌افزار تخصصي محاسبه مي‌شود لازم است همه اطلاعات به طور كامل در سامانه بارگذاري شود.
يادآوري مهم 1: فرصت نهايي براي تكميل پرونده و ارائه درخواست، از تاریخ 1396/7/1 تا 1396/7/20 می‌باشد و ضروري است دانشجويان اطلاعات خود را به همراه مدارك مثبته حداكثر تا اين تاريخ در سامانة اطلاعاتي بنياد(soraya.bmn.ir) بارگذاري كنند و سپس گزينه «شروع فرایند» را در فرايند «درخواست بررسی پرونده برای جوایز تحصیلی» در بخش «درخواست‌ها»ي سامانه انتخاب كنند.
يادآوري مهم 2: چنانچه در هر مرحله از بررسي مشخص شود متقاضي اطلاعاتي خلاف واقع را بارگذاري كرده است، متقاضي نه‌فقط از اين جايزه بلكه از تمامي تسهيلات بنياد محروم مي‌شود و عدم صداقت وي به دستگاه‌هاي ذي‌ربط اعلام و به لحاظ حقوقي موضوع پيگيري مي‌شود.
يادآوري مهم 3: تحويل اطلاعات ،‌ بررسي اطلاعات و اعلام نتايج صرفاً از طريق سامانة اطلاعاتي بنياد و به شكل الكترونيكي صورت مي‌پذيرد.
يادآوري مهم 4: همه مدارک مستندات شامل: عکس، تصاویر کارت ملی، همه صفحات شناسنامه، اطلاعات شخصی و آدرس، مستندات مقاطع تحصیلی و... باید طبق قالب بنیاد ملی نخبگان به نحوی که در قسمت راهنمای سامانه ثریا بیان شده است بارگذاری گردد در این غیر این صورت پرونده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اطلاعات تکمیلی در پایگاه اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان بوشهر به آدرس زیر موجود می باشد:
Boushehr.bmn.ir
متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه محاسبه امتیاز با شماره 33559789 داخلی 2 (آقای مهندس فرزام)  از ساعت 10 تا 12 صبح تماس حاصل نمایند.