جشنواره ها و مسابقات علمی

لینک های مهم

برگزاری نشست هماهنگی کمیته اجرایی اردوی آموزشی جهادی امید اجتماعی دشتستان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نشست هماهنگی برگزاری طرح آموزشی-جهادی امید اجتماعی دشتستان در بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار شد.

در این نشست، جمعی متشکل از بخشدار مرکزی دشتستان، رئیس و کارشناسان بنیاد نخبگان استان بوشهر، کارشناس آموزش و پرورش دشتستان، مدیر پژوهشسرای متقین برازجان، کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (بوشهر و دشتستان)، دبیر کمیته سلول‌های بنیادی و طب بازساختی استان بوشهر، مدیران و کارشناسان خانه ریاضیات استان بوشهر و پارک علمی کودک و نوجوان خلیج فارس حضور داشتند.

دکتر آذین؛ رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با اشاره به دستاوردهای دوره قبلی اردوی جهادی آموزشی در بوشهر گفت: طبق توافق با فرمانداری دشتستان دوره جدید آموزشی جهادی امید دشتستان در 12 دوره برای 100 نفر دانش‌آموز(منتخب از 5 روستا) از شهرستان دشتستان پیش‌بینی شده است.

دکتر لقمان‌زاده، بخشدار دشتستان در این نشست گفت: طرح آموزشی جهادی امید اجتماعی دشتستان در 5 روستای بخش مرکزی دشتستان شامل دهقاید، زیارت، خوشمکان، راهدار و بنداروز برگزار می‌شود که آماده اجرای برنامه در تاریخ مقرر هستیم.

دکتر نوروزی معاون آموزش متوسطه دشتستان بیان داشت: با توجه به مؤثر بودن این طرح، آموزش و پرورش دشتستان در نظر دارد آموزگارانی به عنوان کارورز در کنار اساتید اعزامی از بوشهر قرار دهد تا در این خصوص توانمندسازی لازم برای اجرای مستمر برنامه در آینده بوجود آید.

دکتر بهبهانی‌مطلق؛ مدیر پژوهشسرای متقین در جلسه فوق گفت: پژوهشسرای متقین برازجان به عنوان مرکز برگزاری اردوی آموزشی-جهادی امید تمامی امکانات مورد نیاز اساتید و کادر اجرایی را فراهم خواهیم نمود.

دکتر یزدان­پناه مدیر خانه ریاضیات استان، دکتر محمدی اسلامی نماینده پارک علمی کودک و نوجوان، سرکار خانم دکتر ظهیری دبیر شورای سلول‌های بنیادی و طب‌بازساختی استان بوشهر و کارشناسان حاضر در نشست به ارائه نظریات خود درخصوص نحوه برگزاری اردوی جهادی پرداختند.