جشنواره ها و مسابقات علمی

لینک های مهم

اطلاعیه برگزاری جشنواره نوآوری های صنایع آرایشی و بهداشتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مركز فن بازار ملّي ايران با همكاري «شركت فرابورس ايران» و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، در نظر دارد جشنواره (فستيوال) اختراعات را در زمينۀ صنعت آرايشي و بهداشتي در اواسط زمستان سال 1396 برگزار كند.
اين جشنواره به‌منظور تجاري‌سازي اختراعات اين صنعت از طريق معامله، جذب سرمايه‌گذار و با حضور سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان اين حوزه صنعتي برگزار خواهد شد. معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري نيز براي تكميل مستندات و خريد اختراعات يا سرمايه‌گذاري روي آنها توسط صنعتگران و سرمايه‌گذاران، تسهيلاتي را ارائه مي‌كند.
مخترعاني كه تمايل به حضور در اين جشنواره را دارند، مي‌توانند فرم نام‌نويسي را از وبگاه جشنواره به نشاني www.techfestival.ir (بخش فستيوال نوآوري‌هاي صنعت آرايشي و بهداشتي) دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا تاريخ 30/9/1396 به نشاني الكترونيكي آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال كنند.
همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانيد به نشاني www.techfestival.ir مراجعه و يا با شماره تلفن‌هاي 63-88398543-021 تماس حاصل فرماييد.